Lokalizacja oddział WrocławOddział 1: ul. Sołtysowicka 25B, 51-168 Wrocław Telefon oddział WrocławTel.: +48 71 307 03 33 E-mail oddział WrocławE-mail: wroclaw@hbgoja.pl
Lokalizacja oddział PrusiceOddział 2: ul. Kolejowa 1, 55-110 Prusice Telefon oddział PrusiceTel.: +48 71 726 26 27 E-mail oddział PrusiceE-mail: prusice@hbgoja.pl

Sucha zabudowa

System suchej zabudowy to coraz częściej wykorzystywane rozwiązanie w ramach wykończenia wnętrz. Pozwala na swobodną rearanżację pomieszczeń oraz zadbanie przy tym ich wysoką estetykę i funkcjonalność. Eksperci hurtowni materiałów budowlanych we Wrocławiu GOJA s.c. przygotowali w tej kategorii produktów starannie dobrane materiały do suchej zabudowy. Pochodzą one z oferty renomowanych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Jak sama nazwa wskazuje, jest to system oparty na materiałach przeznaczonych do suchego i czystego montażu. Dzięki temu jego wykonanie jest znacznie prostsze i szybsze, niż w przypadku materiałów przeznaczonych do mokrego montażu. W ramach tej technologii wykonuje się m.in. takie konstrukcje jak: ściany działowe, zabudowy poddaszy, sufity podwieszane, elewacje budynków, obudowy kanałów kablowych i pionów instalacyjnych czy też przedłużenia ścianek. Wszystko po to, aby jeszcze lepiej wykorzystać dostępną przestrzeń oraz zaaranżować ją ze smakiem.

Jako hurtownia budowlana we Wrocławiu GOJA od lat dystrybuujemy starannie dobrane materiały do wykonania suchej zabudowy. To m.in.: płyty gipsowo-kartonowe, profile, akcesoria wykończeniowe oraz inne. Dzięki temu możesz swobodnie dobrać produkty bezpośrednio do swoich potrzeb. Poszczególne płyty różnią się budową, rozmiarami oraz ich przeznaczeniem. Dystrybuowane przez GOJA produkty wykorzystywane są przez najbardziej wymagających klientów. Mogą stanowić docelowe wykończenie wnętrz oraz podstawę pod tapety, glazurę i powłoki malarskie. Ponadto stanowią dobrą izolację akustyczną i cieplną. Oferowane przez nas materiały do suchej zabudowy pochodzą od renomowanych dostawców, w tym m.in. Knauf. Proponujemy je w atrakcyjnych cenach i z krótkim terminem realizacji zamówienia.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z propozycją materiałów do suchej zabudowy od GOJA. Nasza hurtownia budowlana we Wrocławiu posiada kompleksową ofertę skierowaną do klientów indywidualnych i biznesowych. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości rekomendujemy kontakt z naszym doświadczonym specjalistą. Zadbamy o zaspokojenie Twoich potrzeb i dostarczymy Ci materiały budowlane najwyższej rynkowej jakości. Zapraszamy do zakupów w naszej hurtowni.

GOJA Sucha zabudowa
Masz pytania? Porozmawiajmy
Oddział 1:
ul. Sołtysowicka 25B, 51-168 Wrocław
Telefon oddział WrocławTel.: +48 71 307 03 33 E-mail oddział WrocławE-mail: wroclaw@hbgoja.pl
Oddział 2:
ul. Kolejowa 1, 55-110 Prusice
Telefon oddział PrusiceTel.: +48 71 327 27 26 E-mail oddział PrusiceE-mail: prusice@hbgoja.pl