Lokalizacja oddział WrocławOddział 1: ul. Sołtysowicka 25B, 51-168 Wrocław Telefon oddział WrocławTel.: +48 71 307 03 33 E-mail oddział WrocławE-mail: wroclaw@hbgoja.pl
Lokalizacja oddział PrusiceOddział 2: ul. Kolejowa 1, 55-110 Prusice Telefon oddział PrusiceTel.: +48 71 726 26 27 E-mail oddział PrusiceE-mail: prusice@hbgoja.pl

O nas

Firma GOJA s.c. powstała w 2013 roku i od tego czasu konsekwentnie buduje pozycję zaufanego partnera w zakresie dystrybucji wysokiej jakości materiałów budowlanych we Wrocławiu i okolicach. W tym czasie zbudowaliśmy solidne podstawy do tego, aby po dziesięciu latach otworzyć kolejny oddział w Prusicach. Stale powiększamy nas asortyment, aby spełnić oczekiwania szerokiego grona odbiorców.

Nasza hurtownia materiałów budowlanych we Wrocławiu współpracuje zarówno z klientami biznesowymi, jak i indywidualnymi. To m.in.: firmy budowlane, firmy remontowo-wykończeniowe, deweloperzy, sklepy i inne hurtownie. Atutem GOJA s.c. jest profesjonalne podejście do klienta oraz wiedza z zakresu rodzajów, specyfiki i potencjału użycia materiałów budowlanych. Cały czas szkolimy się z tego obszaru, bo tylko w ten sposób możemy utrzymać najwyższą jakość świadczonych usług i budować pozycję zaufanego partnera biznesowego.

Gwarantujemy fachową obsługę na każdym etapie współpracy. Nie tylko sprzedajemy materiały budowlane we Wrocławiu i okolicach w atrakcyjnych cenach, ale również oferujemy ich transport pod wskazany adres. Wszystko za sprawą posiadanej floty, która już teraz liczy 10 pojazdów. To busy dostawcze oraz ciężarówki typu HDS. Nad bezpieczeństwem realizacji usługi transportowej czuwają doświadczeni kierowcy i operatorzy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z usług GOJA s.c.

GOJA Kim jesteśmy
GOJA Atrakcyjne ceny

Atrakcyjne ceny

Oferujemy wysokiej jakości materiały budowlane w atrakcyjnych cenach.

GOJA Fachowe doradztwo

Fachowe doradztwo

Na bazie wieloletniego doświadczenia fachowo doradzimy Ci wybrać odpowiednie materiały budowlane.

GOJA Szeroki asortyment

Szeroki asortyment

Posiadamy szeroki asortyment produktów i wciąż pracujemy nad jego zwiększeniem.

GOJA Realizacja na czas

Realizacja na czas

Nasze usługi realizujemy na czas oraz z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i profesjonalizmu.

GOJA Wirtualny spacer Oddział pierwszy: Wrocław Zobacz wirtualny spacer ❯
GOJA Wirtualny spacer Oddział pierwszy: Wrocław Zobacz wirtualny spacer ❯
Masz pytania? Porozmawiajmy
Oddział 1:
ul. Sołtysowicka 25B, 51-168 Wrocław
Telefon oddział WrocławTel.: +48 71 307 03 33 E-mail oddział WrocławE-mail: wroclaw@hbgoja.pl
Oddział 2:
ul. Kolejowa 1, 55-110 Prusice
Telefon oddział PrusiceTel.: +48 71 327 27 26 E-mail oddział PrusiceE-mail: prusice@hbgoja.pl