Lokalizacja oddział WrocławOddział 1: ul. Sołtysowicka 25B, 51-168 Wrocław Telefon oddział WrocławTel.: +48 71 307 03 33 E-mail oddział WrocławE-mail: wroclaw@hbgoja.pl
Lokalizacja oddział PrusiceOddział 2: ul. Kolejowa 1, 55-110 Prusice Telefon oddział PrusiceTel.: +48 71 726 26 27 E-mail oddział PrusiceE-mail: prusice@hbgoja.pl

Narzędzia i elektronarzędzia

W warsztacie każdego profesjonalisty i domowego majsterkowicza nie może zabraknąć wysokiej jakości narzędzi i elektronarzędzi. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie tego typu rozwiązania technologiczne. Jako hurtownia materiałów budowlanych we Wrocławiu specjalizujemy się również w dystrybucji profesjonalnych narzędzi i elektronarzędzi od cenionych producentów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Podstawowym elementem wyposażenia warsztatu są narzędzia ręczne. Ich rodzaj dobiera się bezpośrednio do specyfiki pracy danego specjalisty. Oczywiście podstawę stanowią m.in.: wkrętaki, nożyce, szczypce, młotki, piły i klucze. Do tego dochodzą bardziej specjalistyczne rozwiązania takie jak: ściski stolarskie, dłuta, obcęgi, narzędzia pomiarowe oraz dekarskie. W tej kategorii przygotowaliśmy narzędzia budowlane, które charakteryzują się ergonomiczną budową, wysoką wytrzymałością eksploatacyjną oraz wydłużoną żywotnością. Jako hurtownia budowlana we Wrocławiu dbamy o to, aby dostarczyć w Twoje ręce rozwiązania spełniające najwyższe rynkowe standardy.

Oczywiście w naszej hurtowni zaopatrzysz się również w wysokiej jakości elektronarzędzia. To zarówno podstawowe wiertarki i wkrętarki, jak i bardziej specjalistyczne sprzęty. Zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą oraz dostosowanie zakupów bezpośrednio do swoich potrzeb i specyfiki wykonywanej pracy. Dużym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się elektronarzędzia akumulatorowe, które umożliwiają pracę w każdych warunkach nawet tam, gdzie nie ma dostępu do stałego zasilania energetycznego.

GOJA Narzędzia i elektronarzędzia
Masz pytania? Porozmawiajmy
Oddział 1:
ul. Sołtysowicka 25B, 51-168 Wrocław
Telefon oddział WrocławTel.: +48 71 307 03 33 E-mail oddział WrocławE-mail: wroclaw@hbgoja.pl
Oddział 2:
ul. Kolejowa 1, 55-110 Prusice
Telefon oddział PrusiceTel.: +48 71 327 27 26 E-mail oddział PrusiceE-mail: prusice@hbgoja.pl