Lokalizacja oddział WrocławOddział 1: ul. Sołtysowicka 25B, 51-168 Wrocław Telefon oddział WrocławTel.: +48 71 307 03 33 E-mail oddział WrocławE-mail: wroclaw@hbgoja.pl
Lokalizacja oddział PrusiceOddział 2: ul. Kolejowa 1, 55-110 Prusice Telefon oddział PrusiceTel.: +48 71 726 26 27 E-mail oddział PrusiceE-mail: prusice@hbgoja.pl

Izolacje i termoizolacje

Dobrze wykonana izolacja pozwala na zabezpieczenie budynku przed wieloma czynnikami oraz znacznie poprawia jego trwałość, oraz wygodę eksploatacyjną. W trosce o potrzeby klientów w tej kategorii produktów zespół GOJA s.c. przygotował starannie dobrane materiały izolacyjne i termoizolacyjne. Jako hurtownia materiałów budowlanych we Wrocławiu oferujemy atrakcyjne ceny i szeroki asortyment. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Znajdziesz tu m.in. materiały termoizolacyjne na ściany, podłogi, poddasza, fundamenty i dachy. Nasi eksperci dbają o to, aby każdy z nich charakteryzował się dobrymi parametrami technicznymi oraz trwałością. Dzięki temu dobrze zabezpieczysz budynek pod kątem termicznym i poprawisz jego energooszczędność. Przełoży się to nie tylko na niższe koszty eksploatacyjne, ale również podniesie żywotność wykorzystanych w budowie materiałów oraz poprawi komfort korzystania z budynku mieszkalnego lub biznesowego. W naszej hurtowni budowlanej we Wrocławiu może kupić m.in.: wełny mineralne i szklane czy też styropiany od renomowanych producentów.

Oczywiście w całej konstrukcji bardzo ważne są również hydroizolacja i izolacja akustyczna. Pierwsza zabezpiecza budynek przed przedostawaniem się do niego wilgoci z zewnątrz. Dotyczy to nie tylko fundamentów i podłogi, ale również ścian i dachów. Izolacja akustyczna sprawi, że życie w domu będzie jeszcze spokojniejsze. Ograniczy przedostawanie się dźwięków z zewnątrz i na zewnątrz, a także pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami w obrębie jednego budynku. Eksperci naszej hurtowni materiałów budowlanych GOJA przygotowali dla Ciebie starannie dobrane materiały izolacyjne, które są przeznaczone do użytku profesjonalnego.

Już teraz zadbaj o wysokiej jakości materiały izolacyjne i popraw parametry użytkowe budynku. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do wykonania prac izolacyjnych. To nie tylko materiały, ale również akcesoria i narzędzia. Wszystkie pochodzą od renomowanych producentów i dostępne są w atrakcyjnych cenach oraz z krótkim terminem realizacji zamówienia. Zapraszamy do zakupów w jednym z naszych punktów. Do zobaczenia.

GOJA Izolacje i termoizolacje
Masz pytania? Porozmawiajmy
Oddział 1:
ul. Sołtysowicka 25B, 51-168 Wrocław
Telefon oddział WrocławTel.: +48 71 307 03 33 E-mail oddział WrocławE-mail: wroclaw@hbgoja.pl
Oddział 2:
ul. Kolejowa 1, 55-110 Prusice
Telefon oddział PrusiceTel.: +48 71 327 27 26 E-mail oddział PrusiceE-mail: prusice@hbgoja.pl