Lokalizacja oddział WrocławOddział 1: ul. Sołtysowicka 25B, 51-168 Wrocław Telefon oddział WrocławTel.: +48 71 307 03 33 E-mail oddział WrocławE-mail: wroclaw@hbgoja.pl
Lokalizacja oddział PrusiceOddział 2: ul. Kolejowa 1, 55-110 Prusice Telefon oddział PrusiceTel.: +48 71 726 26 27 E-mail oddział PrusiceE-mail: prusice@hbgoja.pl

Farby, grunty i lakiery

Zespół hurtowni budowlanej we Wrocławiu GOJA s.c. przygotował kompleksową ofertę materiałów budowlanych. W tej kategorii znajdują się starannie dobrane farby, grunty i lakiery od uznanych producentów. Produkty te charakteryzują się wysoką jakością oraz bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która skierowana jest do klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że od jakości wykorzystanych materiałów budowlanych zależy nie tylko efekt estetyczny pracy, ale również jego żywotność. Właśnie dlatego eksperci GOJA, czyli zaufanej hurtowni budowlanej we Wrocławiu, dokładają wszelkich starań, aby każdy pojedynczy produkt z naszego asortymentu spełniał najwyższe rynkowe standardy. W naszej ofercie znajdują się dedykowane materiały od takich producentów, jak m.in.: Śnieżka, Tikkurila, Dulux, Beckers i innych. Proponujemy je w atrakcyjnych cenach i z krótkim czasem realizacji zamówienia.

Na co dzień w trakcie prac budowlanych i wykończeniowych wykorzystuje się różne farby. Właśnie dlatego w ofercie hurtowni GOJA znajdziesz m.in.: farby wewnętrzne, farby elewacyjne, farby i lakiery do drewna i metalu, farby dekoracyjne czy też profesjonalne mieszalniki i rozpuszczalniki. Ponadto posiadamy grunty, dzięki którym doskonale przygotujesz powierzchnię do dalszej obróbki. Poszczególne produkty różnią się specyfikacją techniczną, dlatego zachęcamy do zapoznania się z nią przed finalizacją zakupu. Farby i lakiery oferujemy w szerokiej palecie barw, dlatego kolor dobierzesz idealnie do swoich potrzeb.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez ekspertów GOJA. Proponowane przez nas farby, grunty i lakiery spełniają najwyższe rynkowe standardy i z powodzeniem mogą być wykorzystywane przez profesjonalistów. Nasza hurtownia na co dzień współpracuje z firmami remontowo-budowlanymi, sklepami z materiałami oraz z klientami indywidualnymi. Dopasuj produkty do swoich potrzeb i zadbaj o wysoką wydajność i znakomity efekt swoich prac. Życzymy udanych zakupów w hurtowni budowlanej GOJA z Wrocławia.

GOJA Farby grunty i lakiery
Masz pytania? Porozmawiajmy
Oddział 1:
ul. Sołtysowicka 25B, 51-168 Wrocław
Telefon oddział WrocławTel.: +48 71 307 03 33 E-mail oddział WrocławE-mail: wroclaw@hbgoja.pl
Oddział 2:
ul. Kolejowa 1, 55-110 Prusice
Telefon oddział PrusiceTel.: +48 71 327 27 26 E-mail oddział PrusiceE-mail: prusice@hbgoja.pl