Lokalizacja oddział WrocławOddział 1: ul. Sołtysowicka 25B, 51-168 Wrocław Telefon oddział WrocławTel.: +48 71 307 03 33 E-mail oddział WrocławE-mail: wroclaw@hbgoja.pl
Lokalizacja oddział PrusiceOddział 2: ul. Kolejowa 1, 55-110 Prusice Telefon oddział PrusiceTel.: +48 71 726 26 27 E-mail oddział PrusiceE-mail: prusice@hbgoja.pl

Akcesoria malarskie

W trakcie prac remontowych i aranżacyjnych na co dzień korzysta się m.in. z akcesoriów malarskich, w tym m.in. pędzli, taśm i folii. GOJA s.c. to zaufana hurtownia materiałów budowlanych we Wrocławiu, w której ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do malowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem oraz do postawienia na wysokiej jakości akcesoria malarskie dla najbardziej wymagających klientów.

Potrzeby klientów są bardzo różne, dlatego przygotowaliśmy szeroki wybór akcesoriów malarskich w GOJA s.c. To przede wszystkim różnego rodzaju pędzle, które różnią się specyfiką włosia oraz rozmiarami. Przeznaczone są do pracy z wykorzystaniem wybranych rodzajów farb. Do tego dochodzą dedykowane wałki malarskie oraz kuwety wielorazowe i jednorazowe. Oczywiście niezbędne do zabezpieczenia powierzchni przed malowaniem są folia malarska oraz taśma. Je również znajdziesz w naszej ofercie w różnych wariantach. Poszczególne akcesoria różnią się parametrami technicznymi. Każdy z produktów pochodzi od renomowanego producenta. W hurtowni budowlanej we Wrocławiu GOJA oferujemy je w atrakcyjnych cenach.

Od ponad 10. lat dostarczamy na rynek wysokiej jakości materiały budowlane oraz narzędzia. Nasz zespół dba o to, aby każdy z produktów spełniał najwyższe rynkowe standardy. Troska o każdy detal sprawia, że jesteśmy wyborem numer jeden dla wielu profesjonalistów, sklepów budowlanych i domowych majsterkowiczów. Nasi eksperci pomagają w wyborze odpowiednich produktów oraz dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą. Wszystko po to, aby zadbać o Twoje potrzeby i korzystnie wpłynąć na jakość i efektywność wykonywanych przez Ciebie zadań.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą akcesoriów malarskich w GOJA s.c. To kompleksowy wybór wszystkiego, czego potrzebujesz do pomalowania różnego rodzaju powierzchni i materiałów. Poza akcesoriami w naszym asortymencie proponujemy również szeroki wybór farb, lakierów i gruntów. Zapraszamy do wybrania interesujących Cię produktów oraz do zakupów w naszej hurtowni materiałów budowlanych.

GOJA Akcesoria malarskie
Masz pytania? Porozmawiajmy
Oddział 1:
ul. Sołtysowicka 25B, 51-168 Wrocław
Telefon oddział WrocławTel.: +48 71 307 03 33 E-mail oddział WrocławE-mail: wroclaw@hbgoja.pl
Oddział 2:
ul. Kolejowa 1, 55-110 Prusice
Telefon oddział PrusiceTel.: +48 71 327 27 26 E-mail oddział PrusiceE-mail: prusice@hbgoja.pl